Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Kategorier Produsenter
Bruker:    
Glemt passord?
Passord:   
Produkter: 0  Subtotal: 0NOK

NETTVERKSKORT

Søk i valgte kategori : 

Produsenter: ALLIED TELESYN     
 
Sorter på 
Viser 1-17 av 17 produkter
ALLIED TELESYN
 = På lager
 = Ikke på lager
ALLIED TELESYN AT-2711LX/ SC FE PCIe 100 F-FEEDS ALLIED TELESYN AT-2711LX/ SC FE PCIe 100 F-FEEDS
SKU: AT-2711LX/SC
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
453,-
(566,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
SKU: AT-2711FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 333,-
(1 666,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Copper 10/ 100/ 1000T Adapter, includes both standard and low profile brackets; sin ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Copper 10/ 100/ 1000T Adapter, includes both standard and low profile brackets; sin
SKU: AT-2912T-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 336,-
(1 670,- inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001 ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001
SKU: AT-2701FXA/SC-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 377,-
(1 721,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
SKU: AT-2711FX/ST-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 501,-
(1 876,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2 ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2
SKU: AT-2711FX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 525,-
(1 906,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets
SKU: AT-2712FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 611,-
(2 013,75 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN AT-2916SX/ LC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR ALLIED TELESYN AT-2916SX/ LC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
SKU: 990-000755-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 145,-
(2 681,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN AT-2916SX/ SC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR ALLIED TELESYN AT-2916SX/ SC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
SKU: 990-000747-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 165,-
(2 706,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2 ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2
SKU: AT-2914SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 751,-
(3 438,75 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fiber LC Connector,  PCI-X, Single Pack, RoHS version ALLIED TELESYN Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fiber LC Connector, PCI-X, Single Pack, RoHS version
SKU: AT-2931SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 951,-
(3 688,75 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR ALLIED TELESYN AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR
SKU: 990-000656-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 002,-
(3 752,50 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN AT-2911SX/ ST-001 1000SX/ ST/ PCIE/ NIC/ LF            IN ACCS ALLIED TELESYN AT-2911SX/ ST-001 1000SX/ ST/ PCIE/ NIC/ LF IN ACCS
SKU: 990-004816-001
3 082,-
(3 852,50 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN PCI-Express Dual Port PoE+ Adapter:1G SFP, 10/ 100/ 1000T PoE+ ALLIED TELESYN PCI-Express Dual Port PoE+ Adapter:1G SFP, 10/ 100/ 1000T PoE+
SKU: AT-2911GP/SFP-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 101,-
(3 876,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; with 10/ 100/ 1000T POE, includes ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; with 10/ 100/ 1000T POE, includes
SKU: AT-2716POE/FXSC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 190,-
(3 987,50 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN Single port Fiber Gigabit NIC for PCI Express bus ALLIED TELESYN Single port Fiber Gigabit NIC for PCI Express bus
SKU: AT-2911SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 231,-
(4 038,75 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN PCI-Express Dual Port Adapter: F-FEEDS ALLIED TELESYN PCI-Express Dual Port Adapter: F-FEEDS
SKU: AT-2911SX/2LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
1 606 418,-
(2 008 022,50 inkl. mva)
 
Viser 1-17 av 17 produkter
Kontakt oss  |  Salgs- og leveringsvilkår  |  Din sikkerhet