Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Kategorier Produsenter
Bruker:    
Glemt passord?
Passord:   
Produkter: 0  Subtotal: 0NOK

NETTVERKSKORT

Søk i valgte kategori : 

Sorter på 
Viser 1-60 av 357 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste
ACER
 = På lager
 = Ikke på lager
ACER SERVER.ADAPTOR.GIGABIT.DUALPOR ACER SERVER.ADAPTOR.GIGABIT.DUALPOR
SKU: TC.32200.022
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
3 119,-
(3 898,75 inkl. mva)
 
ACER SERVER.ADAPTOR.GIGABIT.DUALPOR ACER SERVER.ADAPTOR.GIGABIT.DUALPOR
SKU: TC.32200.024
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
12 803,-
(16 003,75 inkl. mva)
 
Allied Telesis
Allied Telesis AT-2711LX/ SC FE PCIe 100 F-FEEDS Allied Telesis AT-2711LX/ SC FE PCIe 100 F-FEEDS
SKU: AT-2711LX/SC
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
491,-
(613,75 inkl. mva)
 
Allied Telesis 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p Allied Telesis 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
SKU: AT-2711FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 444,-
(1 805,- inkl. mva)
 
Allied Telesis Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets Allied Telesis Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets
SKU: AT-2712FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 790,-
(2 237,50 inkl. mva)
 
Allied Telesis PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2 Allied Telesis PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2
SKU: AT-2914SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 949,-
(3 686,25 inkl. mva)
 
Allied Telesis AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR Allied Telesis AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR
SKU: 990-000656-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 251,-
(4 063,75 inkl. mva)
 
Allied Telesis PCI-Express Dual Port PoE+ Adapter:1G SFP, 10/ 100/ 1000T PoE+ Allied Telesis PCI-Express Dual Port PoE+ Adapter:1G SFP, 10/ 100/ 1000T PoE+
SKU: AT-2911GP/SFP-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 357,-
(4 196,25 inkl. mva)
 
Allied Telesis Single port Fiber Gigabit NIC for PCI Express bus Allied Telesis Single port Fiber Gigabit NIC for PCI Express bus
SKU: AT-2911SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 446,-
(4 307,50 inkl. mva)
 
Allied Telesis 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; with 10/ 100/ 1000T POE, includes Allied Telesis 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; with 10/ 100/ 1000T POE, includes
SKU: AT-2716POE/FXSC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 456,-
(4 320,- inkl. mva)
 
Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter: F-FEEDS Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter: F-FEEDS
SKU: AT-2911SX/2LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
1 739 849,-
(2 174 811,25 inkl. mva)
 
ASUS
ASUS NIC PCIe 10G XG-C100C ASUS NIC PCIe 10G XG-C100C
SKU: 90IG0440-MO0R00
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 133,-
(1 416,25 inkl. mva)
 
ASUS XG-C100f 10 Gigabit Ethernet Adapter SFP+ ASUS XG-C100f 10 Gigabit Ethernet Adapter SFP+
SKU: 90IG0490-MO0R00
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 297,-
(1 621,25 inkl. mva)
 
ASUS Server PEB-10G/ 57840-2T (Gift) F-FEEDS ASUS Server PEB-10G/ 57840-2T (Gift) F-FEEDS
SKU: 90SC0670-M0UAY0
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 294,-
(4 117,50 inkl. mva)
 
ASUS PEB-10G/ 57840-2S ASUS PEB-10G/ 57840-2S
SKU: 90SC05V1-M0UAY0
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 631 898,-
(2 039 872,50 inkl. mva)
 
DELL
DELL Network : Additional Broadcom DELL UPGR DELL Network : Additional Broadcom DELL UPGR
SKU: 540-11365
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
497,-
(621,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5709 Dual Port GbE DELL UPGR DELL Broadcom 5709 Dual Port GbE DELL UPGR
SKU: 540-10678
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
730,-
(912,50 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5722 Gigabit Ethernet DELL Broadcom 5722 Gigabit Ethernet
SKU: 430-2716
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
1 326,-
(1 657,50 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5720 DP 1Gb NIC Low Profil DELL Broadcom 5720 DP 1Gb NIC Low Profil
SKU: 540-BBGW
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
1 408,-
(1 760,- inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5719 Quad Port 1 Gigabit  Factory Sealed DELL Broadcom 5719 Quad Port 1 Gigabit Factory Sealed
SKU: XF9VF
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
1 457,-
(1 821,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5720 QP 1Gb NDC DELL Broadcom 5720 QP 1Gb NDC
SKU: 540-BBHG
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
1 719,-
(2 148,75 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5719 QP 1Gb NIC Low Profil DELL Broadcom 5719 QP 1Gb NIC Low Profil
SKU: 540-BBHB
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
1 961,-
(2 451,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5719 Quad port 1GBE Mezz C DELL Broadcom 5719 Quad port 1GBE Mezz C
SKU: 540-11210
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
2 025,-
(2 531,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card Low Profile DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card Low Profile
SKU: 540-11147
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
2 124,-
(2 655,- inkl. mva)
 
DELL Int Eth i350 DP 1Gb Ser Ad-Kit DELL Int Eth i350 DP 1Gb Ser Ad-Kit
SKU: 540-11144
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
2 196,-
(2 745,- inkl. mva)
 
DELL Int Eth i350 DP 1Gb Ser Ad, Low Prof-Kit DELL Int Eth i350 DP 1Gb Ser Ad, Low Prof-Kit
SKU: 540-11133
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
2 196,-
(2 745,- inkl. mva)
 
DELL Intel Ethernet I350 DP 1Gb Server A DELL Intel Ethernet I350 DP 1Gb Server A
SKU: 540-BBGZ
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
2 196,-
(2 745,- inkl. mva)
 
DELL Intel Ethernet I350 DP 1Gb Server A DELL Intel Ethernet I350 DP 1Gb Server A
SKU: 540-BBGR
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
2 196,-
(2 745,- inkl. mva)
 
DELL Mellanox ConnectX-3 Pro 2 Ports 10GbE SF DELL Mellanox ConnectX-3 Pro 2 Ports 10GbE SF
SKU: 540-BBOU
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
2 296,-
(2 870,- inkl. mva)
 
DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card - DELL Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card -
SKU: 540-11148
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
2 479,-
(3 098,75 inkl. mva)
 
DELL Server Adapter Intel Ethernet I350 QP LP Factory Sealed DELL Server Adapter Intel Ethernet I350 QP LP Factory Sealed
SKU: DNFCD
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
2 588,-
(3 235,- inkl. mva)
 
DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server A DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server A
SKU: 540-BBDS
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
2 656,-
(3 320,- inkl. mva)
 
DELL Network Interface card DELL Network Interface card
SKU: 540-10457
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1,024Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 1
3 162,-
(3 952,50 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK 10G SFP DP FVL IN LP DELL CRD NTWK 10G SFP DP FVL IN LP
SKU: 5N7Y5
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 325,-
(4 156,25 inkl. mva)
 
DELL Intel X520 DP PCIe low profile 10GigE Factory Sealed DELL Intel X520 DP PCIe low profile 10GigE Factory Sealed
SKU: GCCFM
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
3 598,-
(4 497,50 inkl. mva)
 
DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server A DELL Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server A
SKU: 540-BBDV
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
3 602,-
(4 502,50 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK 10G SFP DP INT LP V2 DELL CRD NTWK 10G SFP DP INT LP V2
SKU: 942V6
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 631,-
(4 538,75 inkl. mva)
 
DELL QLogic 57810-kDP10G KRMezzCustomer Kit DELL QLogic 57810-kDP10G KRMezzCustomer Kit
SKU: 543-BBCP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 819,-
(4 773,75 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57416 Dual Port 10Gb Base-T PCI DELL Broadcom 57416 Dual Port 10Gb Base-T PCI
SKU: 540-BBUO
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
4 027,-
(5 033,75 inkl. mva)
 
DELL Quad Port NetXtreme 2 5709 DELL Quad Port NetXtreme 2 5709
SKU: 540-10877
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
4 122,-
(5 152,50 inkl. mva)
 
DELL Mellanox ConnectX-3 ProDP 10 GbE SFP+PC DELL Mellanox ConnectX-3 ProDP 10 GbE SFP+PC
SKU: 540-BBPC
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 276,-
(5 345,- inkl. mva)
 
DELL Intel X550 PCIe 10G Ethernet x 2 FH Dual Port Factory Sealed DELL Intel X550 PCIe 10G Ethernet x 2 FH Dual Port Factory Sealed
SKU: 809083
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 369,-
(5 461,25 inkl. mva)
 
DELL Intel Ethernet i350 QP 1Gb NDC DELL Intel Ethernet i350 QP 1Gb NDC
SKU: 540-BBHF
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
4 616,-
(5 770,- inkl. mva)
 
DELL Intel Ethernet i350 QP 1Gb Server A DELL Intel Ethernet i350 QP 1Gb Server A
SKU: 540-11140
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
4 616,-
(5 770,- inkl. mva)
 
DELL Intel Ethernet i350 QP 1Gb Network Daughter C DELL Intel Ethernet i350 QP 1Gb Network Daughter C
SKU: 540-11132
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
4 616,-
(5 770,- inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Low Profile Customer Install DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Low Profile Customer Install
SKU: 406-BBKY
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 709,-
(5 886,25 inkl. mva)
 
DELL Network Card PowerEdge R420 DELL Network Card PowerEdge R420
SKU: 3DFV8
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
4 774,-
(5 967,50 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+PCIe DELL Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+PCIe
SKU: 540-BBVL
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
4 997,-
(6 246,25 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK MLNX CONNECTX-2 FB DELL CRD NTWK MLNX CONNECTX-2 FB
SKU: RT8N1
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
5 134,-
(6 417,50 inkl. mva)
 
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad
SKU: 540-BBDW
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 134,-
(6 417,50 inkl. mva)
 
DELL Intel X710 Dual Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNetwork DELL Intel X710 Dual Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNetwork
SKU: 540-BBIV
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 200,-
(6 500,- inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57406 10G Base-T Dual Port PCIe Adapter Customer Install DELL Broadcom 57406 10G Base-T Dual Port PCIe Adapter Customer Install
SKU: 406-BBKU
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 2
5 469,-
(6 836,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Customer Install DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Customer Install
SKU: 406-BBKZ
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 469,-
(6 836,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57412 2 Port10Gb SFP++5720 DELL Broadcom 57412 2 Port10Gb SFP++5720
SKU: 540-BBUR
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 587,-
(6 983,75 inkl. mva)
 
DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb SFP+Adapter DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb SFP+Adapter
SKU: 540-BBYH
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 647,-
(7 058,75 inkl. mva)
 
DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb SFP+Adapter DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb SFP+Adapter
SKU: 540-BBZM
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 647,-
(7 058,75 inkl. mva)
 
DELL Intel X710 DP10Gb DA/SFP_ I350 DP 1Gb Eth_ Net DC DELL Intel X710 DP10Gb DA/SFP_ I350 DP 1Gb Eth_ Net DC
SKU: 555-BCKM
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 696,-
(7 120,- inkl. mva)
 
DELL Broadcom NetXtreme II 5709 DELL Broadcom NetXtreme II 5709
SKU: M005R
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
5 823,-
(7 278,75 inkl. mva)
 
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP++I350 DP DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP++I350 DP
SKU: 540-BBHJ
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 882,-
(7 352,50 inkl. mva)
 
DELL Intel i350 Quad Port 1Gb DELL UPGR DELL Intel i350 Quad Port 1Gb DELL UPGR
SKU: 540-11123
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Porter: 4
5 907,-
(7 383,75 inkl. mva)
 
Viser 1-60 av 357 produkter 1 2 3 4 5 6 Neste
Kontakt oss  |  Salgs- og leveringsvilkår  |  Din sikkerhet