Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Kategorier Produsenter
Bruker:    
Glemt passord?
Passord:   
Produkter: 0  Subtotal: 0NOK

NETTVERKSKORT

Søk i valgte kategori : 

Sorter på 
Viser 1-54 av 54 produkter
ALLIED TELESYN
 = På lager
 = Ikke på lager
ALLIED TELESYN PCI-Express Dual Port PoE+ Adapter:1G SFP, 10/ 100/ 1000T PoE+ ALLIED TELESYN PCI-Express Dual Port PoE+ Adapter:1G SFP, 10/ 100/ 1000T PoE+
SKU: AT-2911GP/SFP-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 101,-
(3 876,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; with 10/ 100/ 1000T POE, includes ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; with 10/ 100/ 1000T POE, includes
SKU: AT-2716POE/FXSC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 190,-
(3 987,50 inkl. mva)
 
DELL
DELL Intel X520 DP PCIe low profile 10GigE Factory Sealed DELL Intel X520 DP PCIe low profile 10GigE Factory Sealed
SKU: GCCFM
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
3 158,-
(3 947,50 inkl. mva)
 
DELL Network Adaptor Dual Port DELL Network Adaptor Dual Port
SKU: 430-4415
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
8 145,-
(10 181,25 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK PCIE SFP DP INTEL LP DELL CRD NTWK PCIE SFP DP INTEL LP
SKU: F3VKG
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
9 490,-
(11 862,50 inkl. mva)
 
DIGITUS
DIGITUS USB3.0 Gigabit SFP Network Adapter Factory Sealed DIGITUS USB3.0 Gigabit SFP Network Adapter Factory Sealed
SKU: DN-3026
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
891,-
(1 113,75 inkl. mva)
 
DIGITUS Pro SFP 1 Port 10G PC/ Expresscard Intel Factory Sealed DIGITUS Pro SFP 1 Port 10G PC/ Expresscard Intel Factory Sealed
SKU: DN-10161
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
2 462,-
(3 077,50 inkl. mva)
 
DIGITUS Pro SFP 2 Port 10G PC/ Expresscard Intel Factory Sealed DIGITUS Pro SFP 2 Port 10G PC/ Expresscard Intel Factory Sealed
SKU: DN-10162
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
4 312,-
(5 390,- inkl. mva)
 
FUJITSU
FUJITSU OCP LAN carrier card FUJITSU OCP LAN carrier card
SKU: S26361-F3953-L21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Mbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
681,-
(851,25 inkl. mva)
 
FUJITSU Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+ FUJITSU Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+
SKU: S26361-F3629-L502
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
5 605,-
(7 006,25 inkl. mva)
 
FUJITSU PLAN EM 2X10GB SFP INTERFACE CARD                   IN CTLR FUJITSU PLAN EM 2X10GB SFP INTERFACE CARD IN CTLR
SKU: S26361-F5302-L211
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
6 950,-
(8 687,50 inkl. mva)
 
FUJITSU DUAL 10 GIGABIT ETHERNET PCIE X8                          IN ACCS FUJITSU DUAL 10 GIGABIT ETHERNET PCIE X8 IN ACCS
SKU: S26361-F3067-L70
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
7 177,-
(8 971,25 inkl. mva)
 
FUJITSU PLAN EP OCE14102 2X 10GB BASE-T . ACCS FUJITSU PLAN EP OCE14102 2X 10GB BASE-T . ACCS
SKU: S26361-F5557-L501
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
10 915,-
(13 643,75 inkl. mva)
 
FUJITSU Ctrl/Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 X520-DA2 FUJITSU Ctrl/Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 X520-DA2
SKU: S26361-F3555-L501
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
14 030,-
(17 537,50 inkl. mva)
 
FUJITSU ADD CA ISCSI 10G 2PORT DX1/200 S3 ACCS FUJITSU ADD CA ISCSI 10G 2PORT DX1/200 S3 ACCS
SKU: FTS:ETFHX2-L
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
19 888,-
(24 860,- inkl. mva)
 
FUJITSU PFC EP LPe31000 1x16Gb Emulex FC Ctrl 16Gb/s 1-channel LPe31000 MMF LC SFF interface for 50um fiber FUJITSU PFC EP LPe31000 1x16Gb Emulex FC Ctrl 16Gb/s 1-channel LPe31000 MMF LC SFF interface for 50um fiber
SKU: S26361-F5596-L501
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 8Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
22 156,-
(27 695,- inkl. mva)
 
GIGABYTE
GIGABYTE NIC Dual 10Gb 2x10Gb Fibre SPF+ GIGABYTE NIC Dual 10Gb 2x10Gb Fibre SPF+
SKU: GC-MLBZ1
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
3 882,-
(4 852,50 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise 10GB 2-port 534FLR-SFP+ Adapter Hewlett Packard Enterprise 10GB 2-port 534FLR-SFP+ Adapter
SKU: 700751-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
3 137,-
(3 921,25 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter
SKU: 665249-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
3 452,-
(4 315,- inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Adapter Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Adapter
SKU: 652503-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
3 659,-
(4 573,75 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise ETHERNET 10GB 2PORT 562FLR ADPT .                                IN ACCS Hewlett Packard Enterprise ETHERNET 10GB 2PORT 562FLR ADPT . IN ACCS
SKU: 727054-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
4 035,-
(5 043,75 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+
SKU: 665243-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
4 359,-
(5 448,75 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise ETH 10GB 2P 548SFP+ ADPTR STOCK                                  IN ACCS Hewlett Packard Enterprise ETH 10GB 2P 548SFP+ ADPTR STOCK IN ACCS
SKU: P11338-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
6 112,-
(7 640,- inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter
SKU: 779799-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
6 258,-
(7 822,50 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2P 560Flr Adptr Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2P 560Flr Adptr
SKU: 669281-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
6 726,-
(8 407,50 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 557SFP+ Adapter Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 557SFP+ Adapter
SKU: 788995-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
7 345,-
(9 181,25 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560FLB Adapter Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560FLB Adapter
SKU: 655639-B21
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 20Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
8 443,-
(10 553,75 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise 3PAR 8000 2-pt 10Gb Eth Adapter Hewlett Packard Enterprise 3PAR 8000 2-pt 10Gb Eth Adapter
SKU: E7Y70A
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
19 541,-
(24 426,25 inkl. mva)
 
Hewlett Packard Enterprise CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter Hewlett Packard Enterprise CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter
SKU: BS668A
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
21 946,-
(27 432,50 inkl. mva)
 
IBM
IBM Lenovo 2PORT ENET Factory Sealed IBM Lenovo 2PORT ENET Factory Sealed
SKU: 46M6169
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
6 138,-
(7 672,50 inkl. mva)
 
INTEL
INTEL ETHERNET X520DA2OCP SVR SINGLE FOR OPEN COMPUTE PROJECT  IN CTLR INTEL ETHERNET X520DA2OCP SVR SINGLE FOR OPEN COMPUTE PROJECT IN CTLR
SKU: X520DA2OCP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
2 749,-
(3 436,25 inkl. mva)
 
INTEL NIC/Eth Server Adapt X710-DA2 OCP INTEL NIC/Eth Server Adapt X710-DA2 OCP
SKU: X710DA2OCP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
2 763,-
(3 453,75 inkl. mva)
 
INTEL NIC/Eth Server Adapt X710-DA2 OCP Retail INTEL NIC/Eth Server Adapt X710-DA2 OCP Retail
SKU: X710DA2OCP1
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
2 763,-
(3 453,75 inkl. mva)
 
INTEL ETHERNET XXV710DA1OCP SVR SINGLE                           IN CTLR INTEL ETHERNET XXV710DA1OCP SVR SINGLE IN CTLR
SKU: XXV710DA1OCP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
4 115,-
(5 143,75 inkl. mva)
 
INTEL NIC/ EthNtwk Adapt X722-DA2 Retail Unit INTEL NIC/ EthNtwk Adapt X722-DA2 Retail Unit
SKU: X722DA2
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
4 781,-
(5 976,25 inkl. mva)
 
INTEL NIC/Eth Server Adapt XL710-QDA1 OCP INTEL NIC/Eth Server Adapt XL710-QDA1 OCP
SKU: XL710QDA1OCP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
5 449,-
(6 811,25 inkl. mva)
 
INTEL NIC/Eth Ntwk Adapt XXV710-DA2 OCP Unit INTEL NIC/Eth Ntwk Adapt XXV710-DA2 OCP Unit
SKU: XXV710DA2OCP2
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
5 508,-
(6 885,- inkl. mva)
 
INTEL NIC/Eth Ntwk Adapt XXV710-DA2 OCP Unit INTEL NIC/Eth Ntwk Adapt XXV710-DA2 OCP Unit
SKU: XXV710DA2OCP1
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
5 508,-
(6 885,- inkl. mva)
 
INTEL NIC/Eth Ntwk Adapt X722-DA4 Retail Unit INTEL NIC/Eth Ntwk Adapt X722-DA4 Retail Unit
SKU: X722DA4FH
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 4
7 288,-
(9 110,- inkl. mva)
 
INTEL NIC/Eth Server Adapt XL710-QDA2 OCP INTEL NIC/Eth Server Adapt XL710-QDA2 OCP
SKU: XL710QDA2OCP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
7 487,-
(9 358,75 inkl. mva)
 
LENOVO
LENOVO Emulex 10GbE VFA II for System x LENOVO Emulex 10GbE VFA II for System x
SKU: 49Y7950
Ekspertomtaler: 53 omtaler
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
2 965,-
(3 706,25 inkl. mva)
 
LENOVO DCG ThinkSystem QLogic QL41262 PCIe 25Gb 2-Port SFP28 Ethernet Adapter LENOVO DCG ThinkSystem QLogic QL41262 PCIe 25Gb 2-Port SFP28 Ethernet Adapter
SKU: 4XC7A08228
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
10 238,-
(12 797,50 inkl. mva)
 
LEVELONE
LEVELONE Nek PCI Fast Ethernet LEVELONE Nek PCI Fast Ethernet
SKU: FNC-0115
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 200Mbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
2 069,-
(2 586,25 inkl. mva)
 
NETGEAR
NETGEAR 8PT SFP+ PORT CARD (APM408F) NETGEAR 8PT SFP+ PORT CARD (APM408F)
SKU: APM408F-10000S
Grensesnitt: Innebygd  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 8
5 567,-
(6 958,75 inkl. mva)
 
NETGEAR 2PT 40G QSFP+ PORT CARD (APM402XL) NETGEAR 2PT 40G QSFP+ PORT CARD (APM402XL)
SKU: APM402XL-10000S
Grensesnitt: Innebygd  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
6 832,-
(8 540,- inkl. mva)
 
ST LAB
ST LAB PCIe Network Card ST LAB PCIe Network Card
SKU: N-410
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
1 275,-
(1 593,75 inkl. mva)
 
ST LAB PCIe Network Controller Card ST LAB PCIe Network Controller Card
SKU: N-510
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
1 936,-
(2 420,- inkl. mva)
 
ST LAB PCIe Network Controller Card ST LAB PCIe Network Controller Card
SKU: N-520
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
2 804,-
(3 505,- inkl. mva)
 
ST LAB PCIe Network Interface Card ST LAB PCIe Network Interface Card
SKU: N-460
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 764,-
(4 705,- inkl. mva)
 
ST LAB PCIE-LAN 710 BM1-QSFP+ (40G) ST LAB PCIE-LAN 710 BM1-QSFP+ (40G)
SKU: N-560
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
3 764,-
(4 705,- inkl. mva)
 
ST LAB PCIE-LAN 710 BM2-QSFP+ (40G) ST LAB PCIE-LAN 710 BM2-QSFP+ (40G)
SKU: N-570
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
4 822,-
(6 027,50 inkl. mva)
 
STARTECH
STARTECH QSFP+ SERVER NETWORK CARD PCI CONVERGED FIBER NIC ADAPTER      IN ACCS STARTECH QSFP+ SERVER NETWORK CARD PCI CONVERGED FIBER NIC ADAPTER IN ACCS
SKU: PEX40GQSFPI
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
4 782,-
(5 977,50 inkl. mva)
 
SUPERMICRO
SUPERMICRO AOC-STGN-i2S STD Dual-port 10G SUPERMICRO AOC-STGN-i2S STD Dual-port 10G
SKU: AOC-STGN-I2S
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
3 319,-
(4 148,75 inkl. mva)
 
VERITAS
VERITAS NETBACKUP APPLIANCE XX40 QLOGIC QLE844210GBPS DUAL PORT ETHERNET/ ISCSI CRU GOV VERITAS NETBACKUP APPLIANCE XX40 QLOGIC QLE844210GBPS DUAL PORT ETHERNET/ ISCSI CRU GOV
SKU: 18293-M3
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 2
14 993,-
(18 741,25 inkl. mva)
 
Viser 1-54 av 54 produkter
Kontakt oss  |  Salgs- og leveringsvilkår  |  Din sikkerhet