Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Kategorier Produsenter
Bruker:    
Glemt passord?
Passord:   
Produkter: 0  Subtotal: 0NOK

NETTVERKSKORT

Søk i valgte kategori : 

Sorter på 
Viser 1-60 av 149 produkter 1 2 3 Neste
ALLIED TELESYN
 = På lager
 = Ikke på lager
ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p ALLIED TELESYN 100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; SC connector; includes both standard and low p
SKU: AT-2711FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 336,-
(1 670,- inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001 ALLIED TELESYN PCI 32-bit FE Fiber NIC AT-2701FXa/ SC-001
SKU: AT-2701FXA/SC-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 378,-
(1 722,50 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
SKU: AT-2711FX/ST-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 485,-
(1 856,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2 ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2
SKU: AT-2711FX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 509,-
(1 886,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets ALLIED TELESYN Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low profile brackets
SKU: AT-2712FX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 612,-
(2 015,- inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN AT-2916SX/ LC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR ALLIED TELESYN AT-2916SX/ LC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
SKU: 990-000755-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 149,-
(2 686,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN AT-2916SX/ SC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR ALLIED TELESYN AT-2916SX/ SC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
SKU: 990-000747-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 168,-
(2 710,- inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2 ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2
SKU: AT-2914SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 764,-
(3 455,- inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fiber LC Connector,  PCI-X, Single Pack, RoHS version ALLIED TELESYN Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fiber LC Connector, PCI-X, Single Pack, RoHS version
SKU: AT-2931SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 769,-
(3 461,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR ALLIED TELESYN AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR
SKU: 990-000656-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 005,-
(3 756,25 inkl. mva)
 
ALLIED TELESYN Single port Fiber Gigabit NIC for PCI Express bus ALLIED TELESYN Single port Fiber Gigabit NIC for PCI Express bus
SKU: AT-2911SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 235,-
(4 043,75 inkl. mva)
 
APPLE
APPLE USB Ethernet Adapter for MacBook Air med ledig USB 2.0-port APPLE USB Ethernet Adapter for MacBook Air med ledig USB 2.0-port
SKU: MC704ZM/A
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
351,-
(438,75 inkl. mva)
 
ASUS
ASUS XG-C100f 10 Gigabit Ethernet Adapter SFP+ ASUS XG-C100f 10 Gigabit Ethernet Adapter SFP+
SKU: 90IG0490-MO0R00
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 197,-
(1 496,25 inkl. mva)
 
ASUS LAN card PEI-10G/ 82599-2S ASUS LAN card PEI-10G/ 82599-2S
SKU: 90SC06N0-M0UAY0
Grensesnitt: PCI-X  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 182,-
(3 977,50 inkl. mva)
 
ASUS Server PEB-10G/ 57840-2T (Gift) F-FEEDS ASUS Server PEB-10G/ 57840-2T (Gift) F-FEEDS
SKU: 90SC0670-M0UAY0
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 182,-
(3 977,50 inkl. mva)
 
ASUS PEB-10G/ 57840-2S ASUS PEB-10G/ 57840-2S
SKU: 90SC05V1-M0UAY0
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 631 898,-
(2 039 872,50 inkl. mva)
 
BELKIN
BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter BELKIN USB2.0 to Ethernet Adapter
SKU: F4U047BT
Ekspertomtaler: 2 omtaler
Grensesnitt: USB  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
306,-
(382,50 inkl. mva)
 
DELL
DELL QLogic 57810-kDP10G KRMezzCustomer Kit DELL QLogic 57810-kDP10G KRMezzCustomer Kit
SKU: 543-BBCP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
2 726,-
(3 407,50 inkl. mva)
 
DELL Mellanox ConnectX-3 ProDP 10 GbE SFP+PC DELL Mellanox ConnectX-3 ProDP 10 GbE SFP+PC
SKU: 540-BBPC
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 036,-
(3 795,- inkl. mva)
 
DELL Mellanox ConnectX-3 Pro 2 Ports 10GbE SF DELL Mellanox ConnectX-3 Pro 2 Ports 10GbE SF
SKU: 540-BBOU
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 036,-
(3 795,- inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Low Profile Customer Install DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Low Profile Customer Install
SKU: 406-BBKY
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 341,-
(4 176,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Customer Install DELL Broadcom 57402 10G SFP Dual Port PCIe Adapter Customer Install
SKU: 406-BBKZ
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 341,-
(4 176,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+PCIe DELL Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+PCIe
SKU: 540-BBVL
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 439,-
(4 298,75 inkl. mva)
 
DELL Intel X710 Dual Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNetwork DELL Intel X710 Dual Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNetwork
SKU: 540-BBIV
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 494,-
(4 367,50 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK MLNX CONNECTX-2 FB DELL CRD NTWK MLNX CONNECTX-2 FB
SKU: RT8N1
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
3 671,-
(4 588,75 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57412 2 Port10Gb SFP++5720 DELL Broadcom 57412 2 Port10Gb SFP++5720
SKU: 540-BBUR
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
3 964,-
(4 955,- inkl. mva)
 
DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb SFP+Adapter DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb SFP+Adapter
SKU: 540-BBZM
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 005,-
(5 006,25 inkl. mva)
 
DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb SFP+Adapter DELL QLogic 41112 Dual Port 10Gb SFP+Adapter
SKU: 540-BBYH
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 005,-
(5 006,25 inkl. mva)
 
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad
SKU: 540-BBDR
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 031,-
(5 038,75 inkl. mva)
 
DELL Qlogic 2560 Single Port 8GB DELL Qlogic 2560 Single Port 8GB
SKU: 406-BBEB
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 8Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
4 323,-
(5 403,75 inkl. mva)
 
DELL Intel X710 DP10Gb DA/SFP_ I350 DP 1Gb Eth_ Net DC DELL Intel X710 DP10Gb DA/SFP_ I350 DP 1Gb Eth_ Net DC
SKU: 555-BCKM
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 350,-
(5 437,50 inkl. mva)
 
DELL QLogic 41262 Dual Port 25Gb SFP28 Adapte DELL QLogic 41262 Dual Port 25Gb SFP28 Adapte
SKU: 540-BBYI
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 565,-
(5 706,25 inkl. mva)
 
DELL QLogic 41262 Dual Port 25Gb SFP28 Adapte DELL QLogic 41262 Dual Port 25Gb SFP28 Adapte
SKU: 540-BBZO
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 588,-
(5 735,- inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+PCIe DELL Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+PCIe
SKU: 540-BBUN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 661,-
(5 826,25 inkl. mva)
 
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP++I350 DP DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP++I350 DP
SKU: 540-BBHJ
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 796,-
(5 995,- inkl. mva)
 
DELL Intel X710 Dual Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNet LP DELL Intel X710 Dual Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNet LP
SKU: 540-BBIX
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 919,-
(6 148,75 inkl. mva)
 
DELL Mellanox ConnectX-4 Lx Dual Port 25GbE DA/SFP Network Adapter Customer Install DELL Mellanox ConnectX-4 Lx Dual Port 25GbE DA/SFP Network Adapter Customer Install
SKU: 406-BBLF
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 975,-
(6 218,75 inkl. mva)
 
DELL QLogic 41162 Dual Port 10Gb Base-T Adapt DELL QLogic 41162 Dual Port 10Gb Base-T Adapt
SKU: 540-BBZN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 977,-
(6 221,25 inkl. mva)
 
DELL QLogic 41162 Dual Port 10Gb Base-T Adapt DELL QLogic 41162 Dual Port 10Gb Base-T Adapt
SKU: 540-BBYG
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
4 977,-
(6 221,25 inkl. mva)
 
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad DELL Intel X520 DP 10Gb DA/ SFP+Server Ad
SKU: 540-BBDW
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 157,-
(6 446,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57414 Dual Port 25Gb SFP28 PCIe DELL Broadcom 57414 Dual Port 25Gb SFP28 PCIe
SKU: 540-BBUP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 298,-
(6 622,50 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57414 Dual Port 25Gb SFP28 PCIe DELL Broadcom 57414 Dual Port 25Gb SFP28 PCIe
SKU: 540-BBVN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 298,-
(6 622,50 inkl. mva)
 
DELL Broadcom 57414 DP 25Gb SFP28 rNDC DELL Broadcom 57414 DP 25Gb SFP28 rNDC
SKU: 540-BBUS
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 489,-
(6 861,25 inkl. mva)
 
DELL Mellanox ConnectX-4 Lx Dual Port 25GbE DA/SFP rNDC Customer Install DELL Mellanox ConnectX-4 Lx Dual Port 25GbE DA/SFP rNDC Customer Install
SKU: 406-BBLH
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 557,-
(6 946,25 inkl. mva)
 
DELL Intel X550 Quad Port 10GbE Base-T rND DELL Intel X550 Quad Port 10GbE Base-T rND
SKU: 540-BBVC
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
5 557,-
(6 946,25 inkl. mva)
 
DELL Broadcom NetXtreme II DELL Broadcom NetXtreme II
SKU: M141P
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 609,-
(7 011,25 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK 10G SFP DP INT LP V2 DELL CRD NTWK 10G SFP DP INT LP V2
SKU: 942V6
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 801,-
(7 251,25 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK 10G SFP DP FVL IN LP DELL CRD NTWK 10G SFP DP FVL IN LP
SKU: 5N7Y5
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 841,-
(7 301,25 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK 10G SFP DP FVL INTEL DELL CRD NTWK 10G SFP DP FVL INTEL
SKU: Y5M7N
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 841,-
(7 301,25 inkl. mva)
 
DELL INTEL XXV710 DUAL PORT 25GBE SFP28 PCIE ADAPTER LOW PROFILE   IN CTLR DELL INTEL XXV710 DUAL PORT 25GBE SFP28 PCIE ADAPTER LOW PROFILE IN CTLR
SKU: 540-BCCN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 925,-
(7 406,25 inkl. mva)
 
DELL INTEL XXV710 DUAL PORT 25GBE SFP28 PCIE ADAPTER FULL HEIGHT   IN CTLR DELL INTEL XXV710 DUAL PORT 25GBE SFP28 PCIE ADAPTER FULL HEIGHT IN CTLR
SKU: 540-BCDG
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 25Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
5 925,-
(7 406,25 inkl. mva)
 
DELL CRD NTWK PCIE SFP DP INTEL DELL CRD NTWK PCIE SFP DP INTEL
SKU: VFVGR
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
6 948,-
(8 685,- inkl. mva)
 
DELL Intel X710 Quad Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNetwork DELL Intel X710 Quad Port 10Gb Dir AttachSFP_ ConNetwork
SKU: 540-BBIW
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
7 079,-
(8 848,75 inkl. mva)
 
DELL Intel XL710 Dual Port 40G QSFP_ Low Profile Customer Install DELL Intel XL710 Dual Port 40G QSFP_ Low Profile Customer Install
SKU: 540-BBRN
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
7 088,-
(8 860,- inkl. mva)
 
DELL Intel XL710 Dual Port 40G QSFP_ rNDC Customer Install DELL Intel XL710 Dual Port 40G QSFP_ rNDC Customer Install
SKU: 540-BBRJ
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
7 108,-
(8 885,- inkl. mva)
 
DELL Intel XL710 Dual Port 40G QSFP_ Full Height Customer Install DELL Intel XL710 Dual Port 40G QSFP_ Full Height Customer Install
SKU: 540-BBRH
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 2
7 638,-
(9 547,50 inkl. mva)
 
DELL Intel X710 Quad Port 10GbE Base-T PCIe A DELL Intel X710 Quad Port 10GbE Base-T PCIe A
SKU: 540-BBVP
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
8 543,-
(10 678,75 inkl. mva)
 
DELL Intel X710 Quad Port 10GbE Base-T PCIe A DELL Intel X710 Quad Port 10GbE Base-T PCIe A
SKU: 540-BBVB
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 4
8 543,-
(10 678,75 inkl. mva)
 
DELL Intel Omni-Path Host Fabric Adapter 100 Series 1 Port PCIe x16 Customer Install DELL Intel Omni-Path Host Fabric Adapter 100 Series 1 Port PCIe x16 Customer Install
SKU: 540-BBQU
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
11 064,-
(13 830,- inkl. mva)
 
DELL QLogic 2690 Single Port 16Gb Fibre Channel HBA Customer Install DELL QLogic 2690 Single Port 16Gb Fibre Channel HBA Customer Install
SKU: 403-BBMV
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 16Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
11 377,-
(14 221,25 inkl. mva)
 
Viser 1-60 av 149 produkter 1 2 3 Neste
Kontakt oss  |  Salgs- og leveringsvilkår  |  Din sikkerhet